Hozzászólás a témához
 HozzászólásElküldve: 2015.09.13 13:29 

Site Admin
Regisztráció: 2006.12.09
A hirdetés nem aktuális, a nadrág gazdára talált.
Remélem neki is annyira tetszeni fog ez a nadrág, mint nekem.
 HozzászólásElküldve: 2015.01.03 17:45 

Site Admin
Regisztráció: 2006.12.09
Eredeti Adidas Terrex Blaueis sínadrág eladó.

Gyártó: Adidas

Állapot: vadonatúj

Szín: fekete

Méret: L

Anyag: Adidas Climaproof Storm, az adidas legjobb szél- és vízálló outdoor és síruha softshell anyaga. 10000/10000 mm-es víz és szélállóság.
Kellemesen rugalmas anyag.

Vastagság: Ez egy "héjruha". Tehát vékony, önmagában nem meleg (ami meleg időben nagy előny), időjárásnak megfelelően kell aláöltözni.
Jellegénél fogva nem csak síeléshez vagy boardozáshoz, hanem téli vagy őszi túrázáshoz is tökéletes nadrág.

Kidolgozás, minőség: Adidas, no komment.

Fazon: Normál fazon, normál testalkatra, normál hossz. Adidas "Formotion" szabás.
Nadrástartóval, övvel, kétoldalt végig cipzáras.
A nadrág szára pontosan rápasszol egy normál sícipőre.

Varrások: Minden varrás ragasztott, teljesen vízzáró.

Cipzárak: Vízzárók.

Zsebek: Két oldalsó, "normál" cipzáros nadrágzseb.

Hófogó: Patentos hófogók, amik elöl kis horoggal ráakaszthatók a sícipő csatjára vagy a túracipőre.

Összességében: Egy tökéletes kidolgozású és minőségű szél és vízálló, de szellőző funkcionális sínadrág, amely (sí)túrázáshoz is tökéletes.
Személyes tapasztalatom egy ilyen gatya egy szezonos használata után: Teljesen szélálló, nagyon kényelmes, tökéletesen szellőző, kellemes viselet, az eddigi legigényesebb gatya, amiben síeltem.
Ja, és ilyen nadrág nincs minden második síelőn... ;-)

Garancia: Igen, adok rá. Ha esetleg bármi gyártási hibája lenne, akkor kicserélem, vagy visszafizetem az árát. (Igaz, ilyen nem lesz, mert ez Adidas.)

Próbálható, matatható, átvehető: Budapest, II. ker. Hűvösvölgy (pl 61-es villamos végállomás)
De ha úgy jobb, akkor más helyszín is lehet, vagy postázni is tudom persze.

Ára: 28000 Ft

Csatolmányok:
Adidas Blaueis Nadrág.jpg
Adidas Blaueis Nadrág.jpg [ 69.02 KiB | Megtekintve 3686 alkalommal. ]
adidas Blaueis.JPG
adidas Blaueis.JPG [ 76.47 KiB | Megtekintve 3686 alkalommal. ]
Hozzászólás a témához

Tetszik a carvingski.hu?  Megosztás: Facebook carvingski.hu a facebookon: carvingski.hu a Facebookon

Lap tetejére