Hozzászólás a témához
 HozzászólásElküldve: 2012.01.13 21:20 

Site Admin
Regisztráció: 2006.12.09
:mrgreen:
 HozzászólásElküldve: 2012.01.13 18:09 

Regisztráció: 2009.03.01
Te Laci!
Javasolnám, hogy gyere el velünk a Soós síiskola tre valli-s sítáborába, hátha magadra tudsz szedni egy kis sítechnikát, és akkor nem reszeltek neked.
Sőt javaslom, hogy keresd ott a Szolnoky László csoportját és állj be a László mögé síelni. Meglátod mit tud!

Ui. Azt hiszem régen nem fényeztek már ennyire! Már szinte ciki!

Éva
 HozzászólásElküldve: 2012.01.12 23:38 

Site Admin
Ma elhoztam a kézzel megélezett szlalomlécemet a Montanaból.

Gyalázat.

Minden óvintézkedés, csomagolás nélkül kaptam meg, majdnem szétvágtam vele a kezem. :mrgreen: Ilyen mocskosul éles, szószerint borotvaéles sím még sosem volt.

Gondosan végignéztem a kantnit. Gödör, hullám, dauer, kráter, púp semmi nincs benne. (lásd a sielők.hu-n terjesztett marhaságot)

A megmunkálási nyomokból látszik, hogy pont csak annyit vettek el az élből, amennyit éppen szükséges volt.

Értékelésem: 10/10

Ui: remélem valami rendes sítechnikát is belereszeltek...
 HozzászólásElküldve: 2011.10.25 20:16 

Regisztráció: 2007.01.06
Elrejtett tartalom:
Idézet:
Na, akkor az első írásos tapasztalat:

Tegnap voltam a Montanaban, elvittem négy lécet élezésre.

Tapasztalatom:

Figyelem! Ajánlom, mindenki messze kerülje a helyet!

Kivéve, ha azt szeretné, hogy egy előre megbeszélt időpontban, várakozás nélkül, nagyon barátságos környezetben, szemmel láthatóan valóban hozzáértők odafigyelve, tisztességesen megcsinálják a lécét.

Tehát komolyan: igen kellemesen csalódtam tegnap. Minden flottul ment, igen rendesen, precízen megcsinálták a léceket. Mivel nem akartam utazgatni még egyszer, így megvártam a javítást, közben jókat beszélgettünk a síelésről, és képeztem magam síszervizes témában.

A boltot nem nagyon vizsgáltam át (most van mindenem), de szemmel láthatóan mondjuk egy élezés ideje alatt el lehet nézelődni, hátha akad valami, ami megtetszik.

Természetesen a carvingski.hu-s kedvezményt is megkaptam. (sőt, a cég kockacukor készletét is kicsit megdézsmáltam közben)

Tehát eddigi pontszámom: 10/10

Lackó ajánlására én is betértem hozzájuk egy szervizelésre.

Természetesen csak ellenőrizni akartam Lackó állításit, hogy mivel próbál minket szédíteni. :lol:

Nos nem sikerült átverésre bukkanni. :cry:

Sílécek karbantartása a gondos kezek munkája által precízen megtörtént. :lol:
"Ezúton is köszönet Áron és a Montana Síszervíz és kölcsönző részére a precíz munkáért." =D> =D> =D>
A lécet Áron személyesen vette kezelésbe. A kantnikat az elejétől a végéig megdolgozta és borotva éles lett. :wink:

Ja! Miközben ott lábatlankodtam még hasznos információkra is sikerült szert tennem.

Nálam is Jelesre vizsgáztak! Maximum pontszám megadva!
_ _ _
Joci
 HozzászólásElküldve: 2011.03.05 10:55 

Site Admin
Na, akkor az első írásos tapasztalat:

Tegnap voltam a Montanaban, elvittem négy lécet élezésre.

Tapasztalatom:

Figyelem! Ajánlom, mindenki messze kerülje a helyet!

Kivéve, ha azt szeretné, hogy egy előre megbeszélt időpontban, várakozás nélkül, nagyon barátságos környezetben, szemmel láthatóan valóban hozzáértők odafigyelve, tisztességesen megcsinálják a lécét. :mrgreen:

Tehát komolyan: igen kellemesen csalódtam tegnap. Minden flottul ment, igen rendesen, precízen megcsinálták a léceket. Mivel nem akartam utazgatni még egyszer, így megvártam a javítást, közben jókat beszélgettünk a síelésről, és képeztem magam síszervizes témában.

A boltot nem nagyon vizsgáltam át (most van mindenem), de szemmel láthatóan mondjuk egy élezés ideje alatt el lehet nézelődni, hátha akad valami, ami megtetszik.

Természetesen a carvingski.hu-s kedvezményt is megkaptam. (sőt, a cég kockacukor készletét is kicsit megdézsmáltam közben)

Tehát eddigi pontszámom: 10/10
 HozzászólásElküldve: 2011.02.15 21:04 

Site Admin

A Montana síszervíz és kölcsönző kedvezményes szolgáltatásaival kapcsolatos kérdések, válaszok és tapasztalatok megosztásának színtere...

Hozzászólás a témához

Tetszik a carvingski.hu?  Megosztás: Facebook carvingski.hu a facebookon: carvingski.hu a Facebookon

Lap tetejére